TIMOTEK.EE
Tere tulemast Timoteki saidile.Mida Timo teeb? 

2012. aastal kollisin Pärnu ja asutasin Timotek Trading OÜ. Minul oli Soomes HVAC-firma, ja idee oli osta toru tarvikuid soodsamalt Eestist. Üsna pea, läks teistele klientidele rohkem tooteid kui minu Soome-firmale. Ning 2014. aastal panin Soome poe kinni, ning keskendusi peamiselt Soome klientidele müümisele. Sellest ajast alates on tooterühmade arv kasvanud, kuid idee on endiselt sama. Müüa kvaliteetseid tooteid Eestist ja mujalt Euroopast peamiselt Soome klientidele.

Suurem osa tarnijaid on endiselt Eestist, kuid loomulikult on ka mitmeid mujalt Euroopast. Enamus kliente on endiselt Soomest.

Nendel eestikeelsetel lehtedel esitleme paari tootegruppi, mida Eesti klientidele pakume. Ja alati võite ühendust võtta, kui teil on toode, mida soovite Soomest osta. Timol on Soomes lai võrgustik, ja aitan hea meelega.

Kahjuks pole ma koolis eesti keele kursust läbinud, seega vabandan kirja- ja grammatikavigade pärast. Aga ma saan aru, kui kirjutad meili või kui helistad, räägid rahulikult ja väldid dialekti.

timo@timotek.ee

Sellelt lingilt kontaktandmete vahekaardile.